Interneto projektas su 10+ metų istorija

Įsiminti skelbimą
+37068557177 Susisiekti su pardavėju
<
>
Web sprendimai

Data

2023-05-04

Skelbimas peržiūrėtas

130

Miestas

Vilnius

Aprašymas

Parduodamas internetinis projektas www.mokymugidas.lt.
Mokymų įmonės jame pačios talpina informaciją apie savo organizuojamus mokymus. Tokių įmonių svetainėje registruota virš 300. Puslapio lankytojai siunčia užklausas arba registruojasi į organizuojamus mokymus.
Projektas veikia jau daugiau nei 10 metų. Turi stiprų domeną, aukštas pozicijas Google pagal atitinkamus mokymų raktinius žodžius, stiprių nuorodų iš kitų svetainių. Kas mėnesį sulaukia po 5000 - 7000 apsilankymų. Pagal lankomumą yra didžiausias tokio tipo projektas Lietuvoje.

Šiai dienai projektas generuoja pajamas tik ir Google Ads reklamos. Potencialiai dar gali talpinti užsakomąją reklamą ar pardavinėti nuorodas.
Vystant projektą, turėtų būti įvestos mokamos paslaugos: mėnesiniai talpinimo planai ir mokymų iškėlimas aukščiau konkurentų.
Mokymų organizatorius dar labai domina vidinių mokymų užklausos. Tam turi būti sukurta užklausų surinkimo ir paskirstymo sistema. Paslauga turėtų būti atitinkamai apmokestinta. Turiu planą kaip ji turėtų veikti.

Potencialus pirkėjas turėtų turėti galimybę vystyti sistemą iš techninės pusės. Reikia perprogramuoti esamą techninę bazę ir sukurti naujas funkcijas.
Buvo sukurtas naujas (responsive) projekto dizainas, bet taip ir liko neįdiegtas, kadangi aš techninių pajėgumų neturiu.

Į pardaduodamą paketą įeina:
- 3 domenai;
- visos autorinės teisės;
- esamas techninis kodas;
- logotipas;
- naujas responsive dizainas;
- mokymų organizatorių kontaktai;
- mano konsultacijos ir planai dėl tolimesnio vystymo.

Kaina

8000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023