Parduodami internetiniai vestuvių katalogai su/be UAB

Įsiminti skelbimą
+37062909417 Susisiekti su pardavėju
<
>
Reklama

Data

2021-10-22

Skelbimas peržiūrėtas

46

Miestas

Kaunas

Aprašymas

Parduodami 3 sujungti vestuvių katalogai:

www.DidysisVestuviuKatalogas.lt, veikia nuo 2006 m.

www.vestuvesAZ.lt, veikia nuo 2009 m.

www.vestuvesPLIUS.lt, veikia nuo 2009 m.

 

Klientams prisijungus ir patalpinus ar atnaujinus informaciją, ji atsinaujina visuose trijuose vestuvių kataloguose iš karto.

 

Sistema programuota su Zend Framework, nereikalauja daug išlaidų, nes patalpinta virtualiam dedikuotam serveryje, kuris kainuoja iki 10 eur per mėnesį. Metinės išlaidos nėra didelės, mokestis už domenus, papildomus IP adresus, SSL sertifikatas, iš viso apie 200 eur per metus.

 

* Suprogramuota savitarna – klientai patys užsiregistruoja, patvirtina registraciją, įkelia savo informaciją (logotipą, aprašymus, nuotraukas, video iš Youtube ar Vimeo), gali patys užsakyti papildomas mokamas paslaugas: Skelbimo iškėlimą į sąrašo priekį, Facebook reklamą, naujienos, straipsnio paskelbimą.

* Sąskaitų išrašymas automatizuotas – patys klientai suveda savo duomenis, išsirašo išankstinę sąskaitą, ją gali apmokėti per Lietuvos e. bankus (integruota per Paysera) arba per Paypal, jiems automatiškai po apmokėjimo išrašoma sąskaitą faktūra.

* 90% srauto katalogai sulaukia iš organinio Google srauto, kuris yra nemokamas.

* Klientai yra patalpinę virš 6900 skelbimų, tačiau dalis verslų jau užsidarę, nebevykdo veiklos arba yra pakeitę kontaktus, todėl informaciją reikėtų peržiūrėti ir atnaujinti, kad būtų aktuali.

* Kodas patalpintas Bitbucket, tvarkingai aprašytas, atlikti pakeitimai aprašyti projektų valdymo sistemoje su numeriais, kurie naudoti Bitbucket darant pakeitimus.

* Domenai, serveris, papildomi IP adresai, programinis kodas su istorija ir uzduociu aprasymais, emailai, facebook puslapis, Google analytics, search console ir kt. 

 

Galima pirkti kartu su UAB Verslo katalogai, nuperkate 100 proc. UAB akcijų, ir jokių daugiau pakeitimų daryti nereiki, nes ant įmonės yra domenai, serveris, suintegruoti apmokėjimai ir kt.

 

UAB Verslo katalogai veikia nuo 2015 m., turi nuolatines pajamas, skolų neturi. Sąskaita faktūra visada išrašoma tik po pavedimo gavimo. Buhalterijos kaina šiuo metu yra minimali, ji priklauso nuo apskaitomų dokumentų kiekio.

 

Galima pirkti ir ir be įmonės – tik domenus savo reikmėms arba kartu su serveriu. Buhalteriją galite persivesti ant kitos įmonės arba ant individualios veiklos ir veiklą tęsti pagal norimą verslo formą.

 

Pirkėją konsultuosiu ilgesnį laiką (iki 6 mėn), kol susipažinsite su sistema ir kaip ji veikia ir kaip veikia skelbimų administravimas, bendravimas su klientais, buhalterijos tvarkymas ir kt.

 

Kaina sutartinė – galite skaičiuoti pagal gaunamas pajamas, pagal įdėtas investicijas, generuojamą lankytojų srautą ar kitais būdais.

 

Prašau susisiekti pirmiausia el. paštu T.Dabulskis@gmail.com , galite klausti papildomos informacijos, stengsiuosi ją suteikti.

 

Kaina

1EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2021