Parduodami internetiniai vestuvių katalogai web projektai

Įsiminti skelbimą
+37062909417 Susisiekti su pardavėju
<
>
Reklama

Data

2021-10-22

Skelbimas peržiūrėtas

2281

Miestas

Kaunas

Aprašymas

Parduodami 3 sujungti vestuvių katalogai:

www.DidysisVestuviuKatalogas.lt, veikia nuo 2006 m.

www.vestuvesAZ.lt, veikia nuo 2009 m.

www.vestuvesPLIUS.lt, veikia nuo 2009 m.

Klientams prisijungus ir patalpinus ar atnaujinus informaciją, ji atsinaujina visuose trijuose vestuvių kataloguose iš karto.

Sistema programuota su Zend Framework

* Suprogramuota savitarna – klientai patys užsiregistruoja, patvirtina registraciją, įkelia savo informaciją (logotipą, aprašymus, nuotraukas, video iš Youtube ar Vimeo), gali patys užsakyti papildomas mokamas paslaugas: Skelbimo iškėlimą į sąrašo priekį, Facebook reklamą, naujienos, straipsnio paskelbimą.

* 90% srauto katalogai sulaukia iš organinio Google srauto, kuris yra nemokamas.

* Klientai yra patalpinę virš 6900 skelbimų.

* Kodas patalpintas Bitbucket, tvarkingai aprašytas, atlikti pakeitimai aprašyti projektų valdymo sistemoje su numeriais, kurie naudoti Bitbucket darant pakeitimus.

* Domenai, serveris, papildomi IP adresai, programinis kodas su istorija ir uzduociu aprasymais, emailai, facebook puslapis, Google analytics, search console ir kt. 

Projektas generuoja pastovias menesines pajamas 350-450eur/men is skelbimu iskelimo. Papildomai galima leisti banerine reklama bet nenorint tersti puslapio reklamomis mes ju nededame.

Prašau susisiekti pirmiausia el. paštu T.Dabulskis@gmail.com , galite klausti papildomos informacijos, stengsiuosi ją suteikti.

 

Kaina

25000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023