Elektroninė parduotuvė

Įsiminti skelbimą
+37066464906 Susisiekti su pardavėju
<
>
Prekyba

Data

2022-12-13

Skelbimas peržiūrėtas

104

Aprašymas

Parduodama elektroninė parduotuvė NOJA.LT
https://noja.lt (elektroninėje parduotuvėje atvaizduojama tik pirminė informacija, kadangi buvo prekiauta per marketplace)

Pasirašytos sutartys su lietuvos prekyvietėms Varle.lt, Pigu.lt (visos baltijos šalys). Taip pat ir Užsienio prekyvietės tokios kaip: Amazon, Ebay.

Sudarytos sutartys su tiekėjais tiek namų apyvokos/baldų, tiek laisvalaikio prekės, aksesuarai ir rūbai kategorijose. Išpirktos metinės narystės pas tiekėjus. Taip pat yra bendradarbiavimas su prestižiniu Lietuvos baldų gamintojo brandu. 

Norint galima vystyti puslapį marketingo keliu arba prekiauti per marketplace, viskas yra paruošta eksportui į marketplace platformas.

Šiuo metu prekyba esame pristabdę, dėl laiko stokos, kadangi nukreipėme visą savo laiką į kitą veiklą.

Įmonė turi aukštus atsiliepimus iš klientų.

Dėl detalios išsamios informacijos, prašome susisiekti telefonu. (Jei nepavyksta susisiekti, skambinkite per whatsapp, viber)

*Įsigijus, padėsime tiek su svetainės vystimu ant įvairiausių platformų, techniniais dalykais, prekių administracija, tiekėjais, siuntomis ir visko ko tik reikės valdyti procesus. Patarsime ką ir kur daryti yra efektyvu ir naudinga. Taip pat pasidalinsime su labai plačiu ir personalizuotu tiekėjų sąrašu.

Kaina

1400EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023