Interjero ir meno galerija

Įsiminti skelbimą
+37062681824 Susisiekti su pardavėju
<
>
Prekyba

Data

2022-06-30

Skelbimas peržiūrėtas

177

Miestas

Utena

Aprašymas

Parduodama fizinė interjero ir meno galerija.

Esame vieninteliai tokie savo mieste , kurie dirbame su Lietuvos menininkais ir interjero dizaino, bei aksesuarų kūrėjais.

Dirbame su menininkais ir kūrėjais konsignacijos sutarties pagrindu, taip pat galerija turi ir savo užpirktų prekių. Galerija sekmingai gyvuoja antrus metus, esame įsikūrę pagrindinėje miesto gatvėje, todėl esame gerai matomi ir lankomi. Parduodame su visu MB , pavadinimu, internetinėmis paskyromis, prekybai reikalinga technika, banko kortelėmis, kūrėjų , bei kitų tiekėjų kontaktais.

Patalpos yra nuomojamos, turime virtuvėlę, wc , taip pat šiuo metu vyksta namo restouracija,todėl šiais metais namas taps dar labiau matomas ir patrauklesnis klientams. Šalia įsikūrę drabužiai, naujai kuriasi kirpykla, todėl yra didelis praeinamumas ir matomumas.

Puikiai tiktų asmenims kurie turi patirties interjero dizaine, jo kurime, yra galimybė klientams padėti įsirengti namus, kurti vizualizacijas, nes gauname nemažai tokių užklausų, todėl, tai yra ne tik puiki verslo įdėja, bet ir puiki galimybė pletoti veiklą, bei naudoti čia esamas interjero dekoro prekes klientų namų vizualizacijoms.

Turiu daugiau pasiūlymų , kaip galima būtų dar labiau išpletoti verslą. Plačiau galime kalbėti susitikimo metu.

 

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023