Maisto vagonėlis bei greitas atsiperkamumas

Įsiminti skelbimą
+37068965930 Susisiekti su pardavėju
<
>
Viešasis maitinimas

Data

2020-04-15

Skelbimas peržiūrėtas

1465

Miestas

Kaunas

Aprašymas

Parduosiu tam kas pasiūlys didžiausią kainą! Parduodamas įrengtas maisto vagonėlis „Kingwinn“ išskirtinės išvaizdos bei paruoštas darbui. Tai yra numeris 1 Lietuvoje tarp foodtruckų gaminančių desertus, kavas, įvairius gėrimus. Puiki pradžia kas svarsto apie foodtrucko įsigyjimą ar naują patrauklią investiciją, nes šis patikrintas verslo modelis (vagonėlis) likviduoja ankstyvą užsidarymą , minusą šiame versle bei garantuos pelną visą sezoną .Su šiuo vagonėliu asmeniškai dirbau tris sezonus ir verslo modelis yra visiškai pilnai išdirbtas. Per tiek laiko yra atrinktas visas pelningiausių renginių sąrašas, užmegzti labai geri kontaktai ir jums nereiks vargti , galvoti ar verta važiuoti į tuos renginius bei bandyti patekti(patekti į gerus renginius yra gana nelengva dėl konkurencijos ir žinomumo). Įprastai dirbama buvo savaitgaliais ir penktadieniais, bet darbą dėliojatės pagal save. Visa veikla bei maisto gamyba nėra sudėtinga ir lengvai išmokstama. Pats suteiksiu informaciją,duosiu darbuotojų kontaktus ir padėsiu įsivažiuoti šioje veikloje.Dalyvaujame nuo didžiausių festivalių kaip „Garanatos“ ,privačių renginių iki mažų renginukų,Ir svarbiausia dalis ši investicija atspirks per pusę sezono be didelio vargo,o gal ir greičiau dirbant daugiau. Visas detalias finansines ataskaitas pateiksiu rimtai susidomėjusiems pirkėjams, kad nekiltų jokių abejonių. Parduodu, nes atėjo laikas rimtesniam verslui ir dėl laiko stokos noriu perleisti galimybę užsidirbti kitiems ir aplankyti daug įvairių renginių.

Ypatybės:

Neseniai praeita TA. Vagonėlis atitinka visus veterinarijos reikalavimus.
Yra trifazis, vienfazis. Pakeista ir sudėta nauja stabdymo sistema bei kablys. Pats vagonėlis labai erdvus ir telpa 4 žmonės laisvai.
Yra profesionalus kavos aparatas, šaldiklis, 3 šaldytuvai, kepyklės, kavos malūnėlis ir daug kitų įrenginių.

Ir svarbiausia, kad už šią kainą perkate ne tik vagonėlį, bet ir garantuotą verslo modelį kurį perduosiu Jums ir mielai padėsiu naujo verslo kelyje.

Parduosiu tam kas pasiūlys didžiausią kainą. Šiuo momentu pasiūlyta didžiausia 3500. Perkant iškart 4500 eurų.

Kaina

4500EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023