Parduodama automatizuota el.parduotuvė (TIEKĖJŲ SĄRAŠAI)

Įsiminti skelbimą
860288831 Susisiekti su pardavėju
<
>
Web sprendimai

Data

2023-10-04

Skelbimas peržiūrėtas

354

Miestas

Klaipėda

Aprašymas

Parduodama prieš pusmetį kurta automatizuota el.parduotuvė, parduodanti tiekėjų sąrašus. Principas labai paprastas, verslas/žmogus norėdamas papildyti savo parduotuvės produktų sąrašą, turi surasti patitikimus tiekėjus iš kurių įsigytų aukštos kokybės, bei už gerą tiekiamus produktus. Neretai tai tampa didelis galvos skausmas, jų ieškant, nes paieška itin sudėtinga ir reikalaujanti nemažai laiko. Tad REIKIATIEKEJO.LT parduotuvė siūlo įsigyti jau paruoštus ir atrinktus patikimus tiekėjus, pagal reikalinga prekių kategoriją ar šalį tiekėjų sąrašus. 

Kaip ir galima suprasti viskas vyksta automatizuotai, po sėkmingo apmokėjimo, tiekėjų sąrašas pristatomas užsakovui nurodytu el.pašto adresu. Tad veikimas nesustoja 24/7.

Svetainei yra atlikta SEO optimizacija, tad ateinantys užsakymai ir klientai yra būtent iš GOOGLE. SEO labai sparčiai kylą ir rezultatai vis gerėja, vos per pusmetį, pagal įvairius raktažodžius REIKIATIEKEJO svetainė jau randama pirmo puslapio viršuje. Tad dar po pusmečio, 1,2 pozicijos bus garantuotos.

Puiki galimybė investuoti į projektą, sukurti šiek tiek reklamos ir susikurti papildoma pajamų šaltinį, neskiriant tam begalės laiko. Parduodame nes skiriame didelį dėmesį kitam projektui, tad šiam neturime numatyto biudžeto.

El.parduotuvės kaina: 780€

Įsigijus svetainę, suteikiamas visiškai pilnai, profesionaliai paruoštas sprendimas, su talpinimu, el.paštais, valdymo sistemomis, soc. tinklų paskyromis ir panašiai.

Kaina

780EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023