Parduodama el. avalynės parduotuvė

Įsiminti skelbimą
868474736 Susisiekti su pardavėju
<
>
Prekyba

Data

2024-05-15

Skelbimas peržiūrėtas

292

Miestas

Tauragė

Aprašymas

Parduodame puikaus dizaino, tvarkingą, švarią ir pilnai veikiančią be jokių spragų internetinę avalynės visai šeimai ir aksesuarų parduotuvę, tai reiškia, kad perėmus parduotuvę, veiklą galėsite vykdyti jau tą pačią dieną. Į šią parduotuvę investuota tikrai daug tiek laiko, tiek pinigų, tobulinant parduotuvės funkcionalumą, tam, kad pirkėjas būtų patenkintas vos tik užėjus apsidairyti į elektroninę parduotuvę. Prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjų, todėl nereikia sandėliuoti ar papildomai investuoti į parduotuvę, sandėliavimo patalpas.

Į pardavimo kainą įeina:

1. Domenas: .lt, el. pašto adresas: info@.lt;
2. Facebook ir Instagram paskyros;
3. Reklamos bei pardavimų ir plėtros strategijos su numatytais į priekį veiksmais;
4. Padaryti SEO pagrindai veiklos augimo perspektyvoje, atsiskaitymo (Paysera – įplaukų surenkamoji sąskaita) ir siuntimo platforma, (kol kas tik LP Express ir Omniva, tačiau pagal poreikį galima pasirinkti kiek nori ir kokių nori siuntimo būdų. Siuntos registruojamos automatiškai, todėl nereikia papildomai suvedinti siuntos informacijos. Siunta susieta su užsakymo numerio, todėl klientas savarankiškai gali pasitikrinti kokioje apdorojimo stadijoje yra jo užsakymas).
5. Parduotuvė pilnai automatizuota, gavus užsakymą kliento duomenys automatiškai apdorojami, atnaujinami likučiai, kaip ir minėta aukščiau siuntos lipdukas spausdinamas tiesiai iš sistemos, nereikia vesti savitarnoje. Pilnai veikianti paieška ir filtrai, kliento paskyra, atsiliepimų skiltis. Išdirbtas parduotuvės dizainas (desktop ir mobile versijos).
6. Prekių pristatymo, grąžinimo, privatumo ir splapukų politikos;
7. Vizualai, Logo failai skrajutėms, lipdukams, spaudos ir pakavimo gamybai.
8. Sutartys su partneriais suderintomis sąlygomis (nuo tiekėjų iki programuotojų. Bendradarbiaujant su tiekėjais, jie sudaro galimybe naudotis jų nuotraukomis, video medžiaga, naudoti tai savo kuriamame turinyje, todėl neturint pakankamai savo medžiagos, visuomet galima panaudoti profesionalią partnerių medžiagą)
9. Visų sutarčių perkėlimas naujam juridiniam asmeniui, API integravimas į parduotuvę, WordPress apmokymai dėl parduotuvės administravimo ir priežiūros, pilnas projekto perdavimas.

10. Prieiga prie prekių ir kainų apdorojimų platformos (integruota automatinio vertimo funkcija, tad nereikia praleisti daug laiko verčiant prekių pavadinimus ir aprašymus, verčia gana tiksliai. Šioje platformoje lengvai pasikeisite kainodarą prekių grupėms ar visoms prekės, lengvai pritaikysite nuolaidas)

Parduotuvėje yra tik labai kruopščiai atrinktų trijų tiekėjų prekės, atsižvelgiant į prekių savikainas, pristatymo terminus bei pristatymo kaštus. Papildomai, jei tik yra poreikis galėsite bendradarbiauti papildomai su dar dviejais tiekėjais, tad potencialas plėtrai tikrai nemažas.

Šiuo metu yra užsakyta ir pradėta vykdyti reklamos kampanija, parduotuvės pasiekiamumas soc. Medijoje per dieną siekia nuo 2000-2500 žmonių.

Šiuo metu prie parduotuvės dirba vienas žmogus po porą val. per dieną, nevykdant plėtros, užtenka valandos dienai supakuoti siuntas. Vykdant plėtrą ir aktyvią reklamą, parduotuvės infrastruktūra pilnai paruošta tiek Lietuvos tiek Pabaltijo šalių rinkoms.

Kaina

6500EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023