Parduodama el.parduotuvė www.4family.lt

Įsiminti skelbimą
864565201 Susisiekti su pardavėju
<
>
Prekyba

Data

2020-04-11

Skelbimas peržiūrėtas

811

Miestas

Kaunas

Aprašymas

Parduodama el.parduotuvė www.4family.lt , veikianti dropshipping principu šiuo metu parduotuvė yra pauzės rėžime, Shopify platformoje. Pritaikyta pirkta tema, turinti labai daug galimybių, tad galima pasikoreguoti pagal savo poreikius ir norus.
Integruoti trys tiekėjai su dideliais sandėliais, pajungta kaip viena lokacija, tad iki brangesnio plano dar galima pasijungti kelis sandėlius su skirtingomis lokacijomis ir taip pilnai išplėsti asortimentą.
Tiekėjai:
1. Itin platus plaukų kosmetikos asortimentas;
2. Patalynė, miego rūbai ir t.t.(platus pasirinkimas)
3. Vaikams – žaislai, lavinantys – mediniai, kilimai ir kt.(diddelis pasirinkimas)

Prekės pilnai atitinka visos šeimos poreikius , niša labai plati, puikiai galima vystyti toliau, pasijungus dar daugiau tiekėjų įvesti naujas kategorijas.
Parduotuvėjė pajungta Opay pinigų surinkimo sistema, bei siuntų pristatymas per multisiuntos platformą.
Domenas veikiantis jau ne vienerius metus, tiesiog šiai parduotuvei nebegalime skirti tiek laiko, kad būtų plnai išnaudotas potencialas. Net ir neveikiančioje parduotuvėje yra daug lankytojų kasdien, prekės matomos tik negalima kol kas atlikti pardavimo kol pauzės rėžime. Paskutiniu metu neskirta visai dėmesio marketingui. Reikia skirti laiko ir šiek tiek finansų norint vėl atnaujinti pardavimus.
Visa papildoma informacija telefonu.

Kaina

1000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023