Parduodama Gyvūnų Prekių El. Parduotuvė „Švari letenėlė“

Įsiminti skelbimą
+37068560435 Susisiekti su pardavėju
<
>

Data

2024-03-22

Skelbimas peržiūrėtas

601

Aprašymas

„Švari letenėlė“ (https://svariletenele.com/) yra internetinė parduotuvė fokusuota į inovatoriškas gyvūnų namų buities priemones, žaislus ir panašius produktus, kurių nerasite paprastoje gyvūnų prekių parduotuvėje. Nuo gyvavimo pradžios per 3 metus bendra apyvarta siekia 280K €. Su e-shop‘u gausite: visus socialinius tinklus, vaizdinės medžiagos duomenų bazę, likusią produkciją (savivertė 3k €), tiekėjų tinklus ir dar daugiau.

Integruota ir Sutvarkyta Svetainė: Elektroninės parduotuvės sukurta naudojant Wordpress + Woocommerce. Sujungtos visos reikalingos pardavimams integracijos: Omniva, Paysera, Montonio ir t.t
Padaryta daug įrankių skatinančių pirkėjo nusipirkimą ir patogumą naudojantis puslapiu:

· Sticky Add to Cart produkto puslapyje

· Free Shipping Bar krepšelyje

· Bundles with Discount kiekvienam produktui

· Up-sell

· Shopify style atsiskaitymo puslapis

· Abandoned Cart Emails

· Reviews

Išskirtinis Puslapio Dizainas: Parduotuvė nėra įprasta pagal tema sukrautų nuotraukų kratinys. Kiekvienas puslapis nuo Pradinio, Parduotuvė iki Atsiskaitymo yra specialiai sutvarkyti ir sudizainint, jog išsiskirtų.

Taip pat produkto puslapiuose nėra paprastai nukopijuoti ir išversti tekstai. Kiekvieno produkto puslapis atskirai kurtas pagal produkto savybes ir būdą kaip geriausiai jį pateikti ir parodyti. Nuotraukų tekstai ir gif'ai išversti į lietuvių kalbą. Sudėti atsiliepimai, bundle'ai ir upsell‘as.

Produkcija, Tiekėjai: Produktai importuojami iš Europos (daugiausia Lenkija) ir Kinijos. Sandorio atveju visi tinklai, tiekėjai, ryšiai bus perduoti ir supažindinti su tiekėjais.

Išvystiti Socialiniai Tinklai:

· Facebook 5.8 followers

· Instagram 1195 followers, sutvarkyta graži siena su tematika, 50+ įrašų

· Tiktok 219 followers, 4249 Likes, 50+ įrašų pačių filmuotų su parduodamais produktais

Email automatizacija: Abandoned Checkout automatiniai laiškai. Welcome Email su prenumeravimu. Perdaryti gražūs "užsakymas priimtas, išsiųstas" laiškai. 14.3K kontaktų buvusių pirkėjų, profesionalus ir gmail el. paštai.

META pixel + API: Tiksliai ir tvarkingai veikiantis užkrautas Meta Pixel paruoštas retargetinimui ir lookalike auditorijos targetinimui.

Vaizdinės Medžiagos Duomenų Bazė: Gausite kiekvieno produkto custom foto, aprašymo foto, reels video, ads video ir t.t. Ads‘ų video buvo kurti pagal naujausias tendecijas su įgarsinimu, captionais, pop-upais, hook‘ais ir call to action. Pavyzdžius galite rasti Meta Ads Library (imtis ir inactive ads‘ų).

Parduotuvės Įsigyjimas: Įsigijusiems šią parduotuvę padėsiu viską perimti, atiduosiu prisijungimus, supažindinsiu su tiekėjais ir bendradarbiausiu prisistatyme, gausite visą vaizdinės medžiagos duomenų bazę, bei likusią produkciją.

Dėl detalesnės informacijos, parduotuvės ataskaitos, produkcijos likučio katalogo parašykite el. paštu: svariletenele@gmail.com

Kaina

6000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023