Parduodama šeimos kavinė

+37063387484 Susisiekti su pardavėju
<
>
Viešasis maitinimas

Data

2020-10-19

Skelbimas peržiūrėtas

154

Miestas

Kaunas

Aprašymas

Ieškome naujų šeimininkų šeimos prancūziškai kavinei Kauno Senamiestyje.

Veiklą galima pradėti vykdyti iškart, yra visi reikalingi leidimai.
Sudėjome visą širdį, todėl maloniai padėsime Jums pradėti veiklą, apmokyti darbuotojus, supažindinti su tiekėjais ir palengva perleisti viską į Jūsų rankas.
Kavinėje yra 30 sėdimų vietų, taip pat yra lauko terasa vidiniame kieme, kurioje galima talpinti dar apie 20 žmonių, esant poreikiui yra galimybė prasiplėsti.

Patalpos yra 80 kv.m. Turi 3 įėjimus: vienas įėjimas nuo gatvės, kitas įėjimas - personalui iš vidinės kiemo pusės ir dar vienas - klientams iš kavinės išeiti į lauko terasą. Patalpose yra WC klientams, dvi klientų zonos, baras, virtuvė, personalo WC ir sandėliavimo patalpos. Virtuvė 8 kv.m. (yra galimybė praplėsti virtuvės zoną). Šildymui naudojami du šilumos siurbliai, esantys klientų zonose. Patalpose įrengta rekuperacinė ventiliacijos sistema.

Virtuvės įrenginiai: indaplovė, konvekcinė krosnelė, šaldiklis, šaldytuvas, šaldomas stalas, šaldytuvas gėrimams, gartraukis, ingredientų vitrina, šaldoma vitrina, 4 blyninės, ledukų generatorius, kavos aparatas, kavos malūnas, Robot coupe pjaustymo ir tarkavimo mašina, sulčiaspaudė, kokteilinė, indukcinės kaitlentės.

Nuomos sutartis iki 2023m. Rugsėjo mėn. Patalpų savininkas labai malonus ir paslaugus. Yra galimybė pratęsti ir geros sutarties sąlygos.

Papildoma info:
Yra alkoholio licencija, VMVT pažymėjimai vykdyti veiklą vietoje, išsinešimui ir renginiuose. Yra spaudos maketai: meniu, pakuotės, lipdukai ir t.t.
Perleistume gamybos technologiją, supažindintume su prancūziškų produktų tiekėjais (miltų, sidrų, vynų, sūrių.)
Yra prancūzai partneriai su kuriais yra galimybė organizuoti degustacinius renginius (vyno, sūriu ir pan.)
Yra garso aparatūra visose salėse su galimybe plėsti garso kolonėlių kiekį, kokybiška vaizdo stebėjimo įranga, išdėstyta visose patalpose su įrašymu ir nuotoline prieiga stebėjimui, apsaugos signalizacija.

Kaina

29000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2020