Parduodamas arba nuomojamas baro verslas.

Įsiminti skelbimą
869517242 Susisiekti su pardavėju
<
>
Viešasis maitinimas

Data

2023-08-16

Skelbimas peržiūrėtas

234

Miestas

Tauragė

Aprašymas

Parduodamas verslas - Kavinė Baras

Parduodame puikiai įrengtą ir stilingą angliško stiliaus pub'ą su visais reikalingais baldais, virtuvės įranga ir kamerų sistema, kasos sistema, bei visa reikalinga įranga. Šis verslas yra paruoštas pradėti veiklą iš karto.

Verslo savybes:

Puikiai įrengtas baras: Mūsų kavinės baras buvo atidžiai suprojektuotas ir įrengtas siekiant sukurti autentišką angliško stiliaus atmosferą. Jis turi elegantišką interjerą, kuris sukuria jaukumą ir malonią aplinką klientams.

Kokybiškos medžiagos: Statybos metu buvo naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, užtikrinančios patvarumą ir ilgaamžiškumą. Mes rūpinomės kiekviena detalė, kad būtų pasiektas aukščiausias kokybės standartas.

Prabangūs baldai: Baras yra įrengtas su prabangiais ir stilizuotais baldais, kurie atitinka angliško stiliaus pub'ų tradicijas. Baldai yra komfortiški, patogūs klientams ir darbuotojams bei suteikia jums galimybę išskirti savo verslą iš kitų.

Virtuvės įranga: Mūsų kavinėje yra visi reikalingi įrankiai ir įranga, kad būtų galima paruošti įvairiausius patiekalus ir užtikrinti kokybišką maisto gaminimą. Virtuvės įranga yra aukštos kokybės, kuri padeda efektyviai ir sklandžiai valdyti maisto ruošos procesą.

Patalpų nuoma: Kavinės baro patalpos yra nuomojamos, o ne parduodamos kartu su verslu. Tai leidžia jums fokusuotis į verslo valdymą ir plėtrą, nes jums nereikės rūpintis administravimu ar panašiais aspektais. Nuomos kaina yra 400 eurų.
Neperkant o nuomuojantis kartu su visa yranga kaina būtų 900 eurų.

Įrangos ir visu baldų Kaina: 25000eurų (derinama)

Jei turite noro pradėti savo verslą restorano ir baro pramonėje, tai yra puiki galimybė įsigyti jau įrengtą ir paruoštą verslą. Kavine Baras yra populiarus vietos gyventojų ir turistų susibūrimo taškas, ir jis turi didelį potencialą pelningai veikti bei plėstis.

Jeigu esate suinteresuoti ar turite papildomų klausimų, prašome susisiekti telefonu [869517242] arba el. paštu [admin@penktadiena.lt]. Galime susitarti dėl susitikimo, parodyti verslą ir aptarti galimybes.

Kaina

25000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023