Parduodamas - Drabužių priežiuros Skyrius

Įsiminti skelbimą
861777559 Susisiekti su pardavėju
<
>
Kita

Data

2024-06-16

Skelbimas peržiūrėtas

402

Miestas

Vilnius

Aprašymas

Sveiki,

Svarstoma parduoti drabužių taisymo/valyklos skyrių Vilniuje.

Skyrius dirba pagal Paulini ir Linos Artelės franšizę, veikia jau ~7 metus. Pardavimas svarstomas dėl šeimos situacijos pasikeitimo, tačiau neskubame to padaryti, tad ieškosime tikrai tinkamo asmens perimti ir toliau sėkmingai vystyti veiklą, išlaikyti darbuotojus ir puoselėti gerą bendradarbiavimą.

Veikla – drabužių taisymas ir drabužių priėmimas į valyklą. Populiarėjanti paslauga, augantis vartotojų sąmoningumas, noras ilgiau naudoti geros kokybės drabužius. Prisidėjo ekonominė situacija ir augantis poreikis atnaujinti drabužius, užuot pirkus naujus.

Veikla gerai sustyguota ir automatizuota. Nereikalauja per daug dėmesio. Paulini sutartis galioja dar 3 metus, galimas pratęsimas. Patalpų nuomos sutartis prekybos centre atnaujinama kasmet. Stabilus klientų srautas, augantis mikrorajonas, pelninga veikla. Per 2023 metus pajamos augo +35%. Gali dirbti kelios siuvėjos/priėmėjos, šiuo metu dirba viena siuvėja. Pajamos svyruoja nuo 3800€ iki 6000€ per mėnesį, priklausomai nuo sezono. Galime surasti ir pritraukti papildomų siuvimo užsakymų iš įmonių užsakovų. Pilna statistika, pajamų ir išlaidų būtų suteikiama susitikimo metu.

Gera galimybė dirbti sau tam, kas jau yra šioje srityje.

Kaina 9 000€ (7110 € + PVM) Galimas susitarimas, dalį sumos išsimokėtinai. Tvarkinga prižiūrėta įranga ir baldai. Bus suteikta pagalba įsivažiavimui, suteikiama garantija įrangai. Į pardavimą įeina viskas kas yra skyriuje ir reikalin1 veiklai pvz. kasos aparatas, planšetė, įrengimai, siuvimo mašinos, kita įranga, baldai, franšizės sutartis ir t.t.

Parduodama be UAB'o.

Plačiau telefonu. Skambinti po 17:00 arba savaitgaliais.

Kaina

7110EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023