Parduodamas internetinis projektas, turintis daug perspektyvu ir generuojantis pasyvias pajamas

864329958 Susisiekti su pardavėju
<
>
Web sprendimai

Data

2021-06-21

Skelbimas peržiūrėtas

41

Miestas

Vilnius

Aprašymas

Parduodamas internetinis projektas https://parduotuveslenkijoje.lt , sukurtas 2019 m. tačiau dėl laiko stokos mažai kas su juo daryta ir neišnaudojamos galimybės, kurios gali generuoti pasyviasias pajamas (skelbimų talpinimai, bendradarbiavimo galimybės ir pan. Prieš 9 mėn. įdiegėme google adsense ir yra gautos kelios išmokos iš google.
Kuomet sukūrėme projektą sutvarkėme vidinį SEO ir padirbėjome ties išoriniu. Dėl šios priežasties praktiškai visi pagrindiniai raktažodžiai randami TOP3 google paieškos pozicijose.
Organinis lankytojų srautas - apie 100 userių per dieną (karantino laikotarpiu), 2020m. vasarą, kuomet buvo galima keliauti tarp valstybių, turėjome 150-200 daily userių srautą.
Organiškai žmonės registruojasi norint gauti naujienlaiškius, viso turime apie 500 prenumeratų.
Gan dažnai gauname įvairias užklausas dėl prekių, jų užsakymo, parvežimo ir t.t. Tad puslapis puikiai pasitarnautų, jei kažką darote su Lenkijos rinka (atliekate užsakymus, pervežate prekes ar pan.)

Iš privačių klientų taip pat, gauname užklausas ir užsakymus dėl reklamos puslapyje.

Na reziume, puslapis yra pakankamai aktyvus, geros google pozicijos, tik reiktu įdėti šiek tiek darbo ir laiko prie šio projekto ir būtų pakankamai neblogas pasyvus uždarbis.

Kaina

1500EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2020