Primary tabs

Parduodame internetinius verslus

+37064650052 Susisiekti su pardavėju
<
>
Web sprendimai

Data

2021-03-14

Skelbimas peržiūrėtas

117

Miestas

Vilnius

Aprašymas

Sveiki,

Parduodame keletą įgyvendintų projektų :

Trumpalaikio įdarbinimo platforma - pilnai sukurta, su mokėjimų integracijomis. Anglų kalba, puikiai tinka atakuoti UK rinką. Premium domenas. Kaina 4500eur , susidomėjusiems galime padaryti prezentaciją , papasakoti apie verslo modelį bei parodyti patį produktą. Gausite visas teises, kodą, dizaino failus.

Verslo skelbimų portalą - generuoja apie 200-300 organinių vizitų kas dieną. Generuoja nuo 50 iki 200eur per mėn organiškai be reklamos. Kaina 3500eur lietuviška platforma, jei norėsite anglų kalba tiek domeno tiek platformos tai pat yra paruošta kaina 1000eur papildomai, premium domenai įskaičiuoti.

Dideliai e komercijai šablonas sukurtas su angular.js + nodejs . Skirtas ypač didelioms parduotuvėms nuo 10k produktų ir daugiau. Pilnas funkcionalumas, nuo kategorijų iki nuolaidos kodų , verslo klientų paskyrų ir t.t Plačiau telefonu. Kaina 12000eur , įskaičiuota pilnas parduotuvės paruošimas darbui.

Mobili aplikacija bei svetainė paslaugų teikimui . Panašus projektas kaip Paslaugos.lt tik su daugiau funkcijų pirkėjams bei pardavėjams. Projektas sukurtas lietuvių kalba. Į kainą įskaičiuota tiek svetainė tiek mobili aplikacija 15000eur

Medijos portalas apie verslo idėjas. Generuoja organiška žmonių srautą. Pilnai išdirbta platforma , turi apie 80 straipsnių parašytų ir ilgalaikę sutartį su tekstų rašytoju. Projektas anglų kalba. Premium domenas ir pilna strategija paruošta. SEO daromas ir bus pilnai supažindinta su darbo planais. Turi vieną 6mėn sutartį reklamai. 25000eur.

Turime ir mažesnių e komercijos projektų, plačiau telefonu.

Kaina

5000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2020