Parduodu piceriją

Įsiminti skelbimą
+37069337788 Susisiekti su pardavėju
<
>
Viešasis maitinimas

Data

2024-04-02

Skelbimas peržiūrėtas

126

Miestas

Klaipėda

Aprašymas

Parduodama strategiškai patrauklioje vietoje, centre, mobili picerija su visa įranga, licencijomis, baldais. Picerija pelningai dirba jau beveik  10 metų, turi savo nuolatinius klientus ir yra mylima klaipėdiečių. Dirba 2 darbuotojai.

Yra sutartys (ir planšetės) su wolt/bolt.
Visa reikiama įranga picų gamybai (aukštos klasės picų pečius, šaldytuvai, maišyklė, kočioklė, picų stalas, kavos aparatas ir t.t.) Pravesta elektra, vanduo ,boileris, nuotekos.
Taip pat yra signalizacija, kameros, garso sistema, lauko šviesdežė. Šalia atskira patalpa produkcijos, žaliavos sandėliavimui.

Turime puikias, ilgametes suderėtas žaliavų kainas su tiekėjais. Perduosime soc. paskyras, internetinį puslapį. Pirkėjui perduosime visas savo turimas receptūros, technologinės kortelės, apmokysime picų kepimo paslapčių.

Tai buvo/yra mano pirmasis verslas, kuris puikiai veikia (pelningai dirba ištisus metus), o aš jau noriu augti ir perduotį savo mylimą verslą naujiems pradedantiesiems verslininkams, o pati žengti į platesnius vandenis.

Labai prašome skambinti tik tuo atveju, jei esate rimtai suinteresuoti ir ieškote sau verslo, kuriame galėtumėte intensyviai patys dalyvauti. 

 

Kaina

29000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023