ŠALIA JUDRIAUSIO KAUNO 6 FORTO ŽIEDO parduodamas maitinimo verslas  - KAVINĖ!

Įsiminti skelbimą
+37061008652 Susisiekti su pardavėju
<
>
Viešasis maitinimas

Data

2023-07-14

Skelbimas peržiūrėtas

219

Miestas

Kaunas

Aprašymas

ŠALIA JUDRIAUSIO KAUNO 6 FORTO ŽIEDO parduodamas maitinimo verslas  - KAVINĖ!

Puiki vieta vystyti maitinimo verslą – šalia muziejus, daug įmonių, auto servisai.

Kavinė puikiai matosi nuo šešto forto žiedo. Labai patogus parkavimas, gali sustoti daug automobilių ar net autobusai. Kavinės matomumą paryškina ko ne didžiausia šviečianti reklama Kaune, kuri vakare matosi net nuo Molo parduotuvės.

Kavinė įrengta, išpuoselėta ir laukia savo šeimininkų. Patrauklus kavinės interjeras. Yra kompaktiška virtuvė, pardavimo langas, salė valgyti viduje, tualetas, didelė terasa, kuri uždengta naujai pilnai nusileidžiamais tentais, terasoje atsidaro didžiulės langinės,  per kurias puikiai matosi muziejus. Sumontuota įspūdinga lempučių siena. Lauke galima statyti lauko skėčius ir papildomus staliukus.  Viskas naujai įrengta ir puikiai veikia.

Parduodama su įmone arba be jos. Įmonė PVM mokėtoja, neturi skolų, turi maisto gaminimo licenciją, alkoholio pardavimų licenciją. Miesto komunikacijos – elektra, vanduo, kanalizacija, šiūkšlių išvežimas. Užsakymų telefonas su patraukliu numeriu.

Sudaryta ilgalaikė nuomos sutartis (ypatingai mažas nuomos mokestis).

Kavinė pilnai paruošta darbui   - galima dirbti iš karto!

Parduodama su visa įranga ir inventoriumi (Pramoninis didelis dviejų durų šaldytuvas, kuriame telpa net didžiausi puodai; Pramoninis didelis šaldiklis; Pramoninis mažas šaldytuvas; Pramoninis šaldiklis; Pramoninė indukcinė orkaitė; Pramoninė indukcinė dujinė ir kita įranga ir priemonės). Visos įrangos ir inventoriaus vertė - 38000 eur.

Verslo pardavimo kaina - 45000,- . Kaina derybų objektas ir ją galime aptarti vietoje. Susidomėjus dėl apžiūrėjimo ir daugiau detalių skambinti telefonu :+37061008652. Kaunas

Kaina

45000EUR

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023