Šeimos gydytojo klinika

Įsiminti skelbimą
867332032 Susisiekti su pardavėju
<
>
Medicina

Data

2024-04-21

Skelbimas peržiūrėtas

226

Miestas

Kitas

Aprašymas

Parduodama šeimos klinika su įrengtu odontologijos kabinetu Prienų rajone.

 

Jei ieškote kur investuoti ir norite įsigyti sėkmingai bei sklandžiai veikiantį verslą - medicinos paslaugų sritis yra patikimas ir perspektyvus sprendimas.

 

Šį, sklandžiai veikiantį verslą galite įsigyti su įrengtomis patalpomis (NT kaina neįskaičiuota, tačiau galima įsigyti akskirai). Taip pat yra galimybė medicinos paslaugas plėsti, kas padidintų organizacijos pelningumą.

Parduodama šeimos klinika priklauso karjerą baigiančiam gydytojui, kuris kliniką kūrė sau:

·                 Įmonė, įkurta 2000 m., teikia šeimos medicinos bei odontologo paslaugas.

·                 1300 prisirašiusių pacientų su galimybe kiekį padvigubinti.

·                 Registruotas prekės ženklas, veikiantis tinklalapis su sutvarkytu vidiniu SEO, pacientų registracijos sistema bei aktyvia Facebook paskyra.

·                 Organizacija turi paramos gavėjo statusą.

·                 Pasirašytos sutartys su Teritorinėmis ligonių kasomis.

·                 Klinikoje įrengti 9 įvairios paskirties kabinetai aprūpinti visa darbui reikalinga įranga.

·                 Šeimos medicinos paslaugas teikia 3 šeimos gydytojai, 2 slaugytojos ir akušerė.

·                 2 procedūriniai kabinetai su kardiografu ir naujais tyrimo (CRB ir Šlapimo) analizatoriais; ginekologinė apžiūrų kušetė. Papildomai įrengtas apžiūrų kabinetas su atskiru įėjimu.

·                 Pilnai įrengtas odontologijos kabinetas: prieš 4 m. įsigyta nauja odontologo kėdė bei odontologinis rentgenas. Dirba gydytojas odontologas su padėjėju. Teikiamos odontologinės bei protezavimo paslaugos apmokamos TLK ir privačiomis lėšomis.

·                 Darbuotojų patogumui UpToDate licencija.

·                 Dirbama su Foxus IS.

·                 Pagrindinėse patalpose įrengtas kondicionavimas.

·                 Atnaujintas IT ūkis (10 kompiuterių, tinkliniai ir lokalūs spausdintuvai. Įdiegta Microsoft 365 Business Premium,  fizinė Sophos ugniasienė su 36 mėn licencija, Bitdefender bei IP telefonija. Sudaryta sutartis IT ūkio priežiūrai.

·                 Palankiomis sąlygomis sudarytos visos medicinos sektoriui būtinos sutartys: su Asmens duomenų apsaugos pareigūnu, medicinos auditoriumi, darbo saugos, įrangos techninės priežiūros, dantų techniko, atliekų tvarkymo bei skalbimo paslaugų teikimo įmonėmis bei laboratorija. Sudaryta sutartis su ASPN paslaugas teikiančia įmone. Todėl įsigijus šį verslą galima veikti ir vystyti žinant, kad viskuo pasirūpinta.

Apyvarta: 2023 m. sudarė 300.000 Eur.

Šis verslas yra stabilus, pelningas ir perspektyvus, o rezultatai pasiekti be mokamos reklamos ir sklaidos, veikiant šių teikiamų paslaugų apimtyje.

Pasitelkus mokamą reklamą ir sklaidą, plečiant teikiamų paslaugų spektrą, diegiant papildomų mokamų paslaugų įvairovę, pritraukiant kitų specializacijų gydytojus, prognozuojamas ženklus pelno rodiklių augimas.

Susisiekti su pardavėju

Skelbimai Jūsų mieste

Visos teisės saugomos © 2023